
Skupnost občin Slovenije organizira v okviru delovanja svoje Mreže za obnovljive vire in učinkovito rabo energije (krajše Mreža OVE in URE) celodnevno študijsko ekskurzijo, na kateri si bomo ogledali in spoznali tri primere dobrih praks, ki se uspešno uveljavljajo v Sloveniji. Te skupnostne sončne elektrarne se nahajajo v Ajdovščini (primer neposrednega sodelovanja z zasebnim investitorjem), na Igu (primer, kjer je občina ustanovni član zadruge) in v Ljubljani (primer javno-zasebnega partnerstva).
Organiziran je avtobusni prevoz iz Maribora okoli 6. ure zjutraj s postanki v Celju in Ljubljani. Povratek v Maribor je predviden okoli 20. ure. Program je v pripravi.
Vabljeni k čim prejšnji prijavi, saj je število mest omejeno.
Prijavite se na ta dogodek
Za prijavo na prireditev morate biti registriran uporabnik na naši spletni strani. Za registracijo obiščite našo registracijsko stran.
Če ste že registrirani, se prijavite tukaj in se nato vrnite na prijavo na dogodek.